O NAS SUEZ POŁUDNIE należy do światowego koncernu SUEZ i jest liderem w dziedzinie gospodarki odpadami w Europie, w regionie Azji - Pacyfiku i Ameryki Łacińskiej. Międzynarodowa Grupa SUEZ oferuje kompleksowe rozwiązania w energetyce, wodzie i ochronie środowiska. SUEZ Environnement w 100% należy do grupy SUEZ i pod tą marką sytuuje się na rynku jako europejski lider w usługach gospodarki odpadami. Koncern rozwija swoją działalność również w wielu polskich miastach tworząc grupę spółek. SUEZ w Polsce to: Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi i przemysłowymi oraz utrzymaniem czystości.

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

W ramach działalności związanej z gospodarką odpadami komunalnymi oferujemy kompleksową usługę wywozu i zagospodarowania wszystkich odpadów stałych w tym wielkogabarytowych i gruzu. Opróżnianie pojemników przy użyciu nowoczesnego sprzętu obsługiwanego przez wykwalifikowanych pracowników gwarantuje naszym Klientom wysoką jakość oferowanych usług. Do gromadzenia i wywozu odpadów komunalnych zapewniamy specjalistyczne pojemniki, kontenery i pojazdy. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb podstawiamy pojemniki SM 120 L, SM240 L, SM660 L, SM770 L, PA1100 L lub kontenery KP-7.

Gospodarka Odpadami Przemysłowymi

Klientom sektora przemysłowego oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru i zagospodarowania szerokiej gamy odpadów powstających na terenie przedsiębiorstw. Zapewniamy ich właściwe zagospodarowanie zgodnie z przepisami prawa. Oferujemy również doradztwo w zakresie ochrony środowiska - dla naszych Klientów przygotowujemy wymaganą prawem dokumentację dotyczącą gospodarki odpadami. Wszystkie firmy produkcyjne i przedsiębiorstwa usługowe mogą liczyć na nasze profesjonalne przygotowanie, współpracę przy zarządzaniu strumieniem odpadów.

Gospodarka Odpadami
Medycznymi

Zapraszamy do skorzystania z oferty odbioru odpadów medycznych gabinety lekarskie, stomatologiczne, weterynaryjne, apteki, hurtownie, przychodnie, salony kosmetyczne oraz laboratoria diagnostyczne. Zaopatrujemy w atestowane pojemniki do gromadzenia odpadów. Posiadamy wszystkie wymagane przepisami prawa pozwolenia dotyczące odbioru i transportu odpadów niebezpiecznych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzone nam odpady od chwili ich przekazania potwierdzonego dokumentacją.

Punkt Zbierania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

Ustawa o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym, mająca chronić środowisko przed zalewem śmieci elektrycznych i elektronicznych, które zawierają wiele szkodliwych substancji, zabrania (pod groźbą grzywny) wyrzucania elektrośmieci do zwykłych pojemników. W związku z tym, dbając o potrzeby naszych klientów i dobro środowiska utworzyliśmy na terenie naszej bazy przy ul. Dębowej 26/28 w Częstochowie Punkt Zbierania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

Gospodarka Odpadami
Płynnymi

Do wykonywania usług odbioru odpadów płynnych wykorzystujemy specjalistyczny pojazd asenizacyjny o pojemności 8,4 m3. Następnie odpady przekazywane są do autoryzowanych oczyszczalni, z którymi Nasza Firma ma podpisane umowy współpracy. Nieczystości są tam poddawane procesom czyszczenia i jako bezpieczne wracają do środowiska naturalnego.

Pielęgnacja i Konserwacja
Zieleni

Dysponujemy umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pielęgnacji zieleni. Usługi wykonujemy specjalistycznym sprzętem. Zakres prac może obejmować:
  • koszenie trawy
  • sprzątanie terenów zielonych
  • odnawianie i uzupełnianie zieleni poprzez zagospodarowanie terenów, nasadzenia krzewów, dosiewanie trawników, pielęgnację żywopłotów

Wynajem przenośnych kabin WC

Wynajmujemy oraz w pełni obsługujemy przenośne kabiny WC m.in.:

  • podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych (festyny, pikniki, koncerty, imprezy sportowe)
  • na budowach, podczas prac remontowych, drogowych i mostowych
  • przy barach, piwiarniach i kawiarniach, na parkingach
  • w miejscach zgromadzeń publicznych

Gwarantujemy najwyższy poziom komfortu oraz godne warunki sanitarne wszędzie tam, gdzie infrastruktura otoczenia nie jest dostatecznie rozwinięta.

Usługi Oczyszczania Mechanicznego i Ręcznego

Od wielu lat realizujemy zlecenia z zakresu utrzymania dróg i placów w czystości. Dysponujemy właściwym sprzętem umożliwiającym utrzymanie czystej i bezpiecznej nawierzchni. Posiadamy na swoim wyposażeniu najnowocześniejsze w Europie pługopiaskarki EPOKE umożliwiające posypywanie wraz z nawilżaniem solanką. Dysponujemy zamiatarkami firmy BRODDSON, które zapewniają wysoką jakość świadczonych usług. W ramach oczyszczania ręcznego nasi pracownicy wykonują prace takie jak: likwidacja dzikich wysypisk, sprzątanie obiektów i terenów wokół obiektów, odśnieżanie, sprzątanie chodników i placów<, odśnieżanie dachów, wywóz śniegu. W okresie zimowym oferujemy Państwu dzierżawę pojemników z piaskiem lub mieszanką piaskowo- solną, oraz sprzedaż materiałów posypkowych w ilościach detalicznych i hurtowych.

Zaufały nam największe spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje samorządowe oraz firmy, które współpracują z nami wiele lat i doceniają komfort w biznesie, który tworzymy razem.

Serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług i nawiązania korzystnej współpracy.

LOKALIZACJA
WEBMASTER