OFERTA

POJEMNIKI

Oferujemy wywozy nieczystości stałych z pojemników PA 1100 oraz SM 80, SM 110, SM 120, SM 140, SM 240, SM 260, SM 360, SM 660, SM 750, SM 770 jak również koszy ulicznych zarówno od kontrahentów indywidualnych, firm i spółdzielni mieszkaniowych. Dokonujemy wywozu odpadów pozabiegowych z prywatnych gabinetów lekarskich, szpitali, przychodni, laboratoriów, aptek, itp. W przypadku dużych zamówień lub wieloletniej współpracy istnieje możliwość negocjacji cenowej. Zapewniamy własne estetyczne pojemniki z tworzyw sztucznych i blachy ocynkowanej w szerokiej gamie kolorów, które wszystkim klientom udostępniamy nieodpłatnie.

Realizowane przez spółkę metody selektywnej zbiórki odpadów pozwalają na zmniejszenie ilości odpadów kierowanych na składowiska komunalne. Wstępne sortowanie w ramach zbiórki selektywnej w gospodarstwach domowych, ma istotny wpływ na wydajność i rentowność sortowni odpadów, a tym samym na zwiększenie roli recyklingu w procesie odbioru i utylizacji odpadów.

KONTENERY

W naszej szerokiej ofercie usług znajdują się również usługi wywozu nieczystości stałych z kontenerów KP 7 jak również kontenerów wysoko gabarytowych KP 30, KP 20, KP 15 i praso kontenerów. Do dyspozycji naszych klientów posiadamy specjalistyczne kontenery na gruz o pojemności 4,5 m3. Pełna dyspozycyjność i krótkie terminy realizacji zleceń to atuty dzięki, którym stale powiększa się grono zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy na podstawie długoletnich umów oraz telefonicznych zleceń jednorazowych.

FEKALIA

W naszej szerokiej gamie usług znajdziecie Państwo również ofertę wolnostojących kabin sanitarnych przeznaczonych do wykorzystania jako sanitariaty w miejscach publicznych, w których brak jest sieci wodno–kanalizacyjnej. Daje to możliwość użytkowania ich na terenie ogródków piwnych, budów, parkingach, polach namiotowych oraz podczas organizacji imprez masowych. Kabiny sanitarne wykonane są z laminatów poliestrowych (żywic) i lakierowane w kolorze niebiesko białym. Obrzeża wykończone są kształtownikami aluminiowymi.

Kabiny wyposażone są w zbiorniki na fekalia o pojemności 200l, deskę sedesową, wywietrznik rotacyjny kabiny, umywalkę ze zbiornikiem wody. Formy obsługi i eksploatacji uzgadniane są z każdym klientem indywidualnie.

OCZYSZCZANIE ULIC I CHODNIKÓW

W sezonie zimowym i letnim prowadzimy mechaniczne sprzątanie ulic i chodników. Posiadamy na swoim wyposażeniu pługosolarki EPOKE najnowocześniejsze w Europie, umożliwiają posypywanie wraz z nawilżaniem solanką:

ODPADY PRZEMYSŁOWE Przemysł, który jest podstawą egzystencji człowieka w dzisiejszych czasach jest też źródłem dużej ilości zanieczyszczeń. Unia Europejska i rządy poszczególnych państw wprowadziły restrykcyjne przepisy, których celem jest wymuszenie na przedsiębiorstwach przestrzeganie norm ochrony środowiska naturalnego. Firmy wytwarzające odpady przemysłowe zostały zobowiązane do zadbania o odpowiedni sposób ich transportu i utylizacji, w celu uniknięcia drastycznych kar jakie grożą za zanieczyszczanie środowiska. SUEZ Południe oferuje kompleksową usługę wywozu oraz utylizacji poprodukcyjnych odpadów przemysłowych. Terminowy wywóz odpadów zapewniony jest w odpowiednich kontenerach zabezpieczających dany rodzaj nieczystości.
PONADTO